אודות
"החינוך היעיל ביותר הוא לתת לילד לשחק בדברים נפלאים"- אפלטון. זה האני מאמין שלי, ילדים משחקים. זאת המהות שלהם וזה הכלי שלהם. דרך משחק הם מתחברים עם ילדים ומבוגרים, לומדים על עצמם ועל סביבתם, מתפתחים רגשית וקוגניטיבית. 
קרא עוד >> 
קטגוריות בבלוג
Please reload

מאמרים קשורים
Please reload

מאמרים שכדאי לקרוא

עוד סיפור אחד ודי

25/10/2017

1/2
Please reload

שירותים
הדרכת הורים 
סדנאות והרצאות להורים
יעוץ לפיתוח משחקים

שישה וחצי שבועות של שיכרון חושים

חודש נובמבר הוא חודש המודעות לפגים וזאת ההזדמנות שלי לשתף בחוויה האישית שלנו וגם לתת טיפים מהעולם המקצועי עבור הורים שמתמודדים עם השפעות הפגות, גם אחרי השחרור מבית החולים.

 

ב10.12.09 הייתי בתחילת החודש השמיני להריון הראשון שלי. יהב ואני נסענו לבית החולים לפגישה עם מנהלת המחלקה ללידה טבעית בלניאדו, לעשות תכנית לידה. רציתי ללדת לידה טבעית והיו לי כל מיני התלבטויות: האם לקחת דולה או מיילדת פרטית או פשוט לסמוך על המיילדת שתהיה באותה משמרת. אלו היו ה"בעיות" שלי באותו בוקר.

 

 

כשסיימנו את הפגישה עם מנהלת המחלקה נסענו הביתה וכשהגענו ביקשתי מיהב מהר את מפתחות הבית כי הרגשתי שאני חייבת לשירותים. הגעתי בזמן אבל זה הרגיש לי שונה. זה קרה אחר כך עוד כמה וכמה פעמים עד שיהב החליט לעשות מעשה ולהתקשר לרופאת הנשים שלי שכמובן המליצה לחזור לבית החולים לבדיקה. אני הייתי מבולבלת מרצף האירועים ולא רציתי להאמין שזה יום הלידה, חודשיים לפני הזמן. בבית החולים אישרו שאכן יש ירידת מים ושאין אפשרות לעצור את הלידה. רק לתת צלסטון (זריקה להבשלת ריאות) ולקוות שלא אלד בשעות הקרובות כדי שהתרופה תספיק להשפיע.

 </