איך אני יכולה לעזור לכם

יש לכם רעיון למשחק. בדרך כלל הרעיון מגיע מתוך ניסיון אישי והרצון לתת לו מענה בצורת משחק או מתוך עולם תוכן שקרוב ללבכם. אבל חסר לכם ידע בכל מה שקשור להתפתחות ילדים, הורות והעולם הזה שנקרא משחקי ילדים. זו המומחיות שלי. מטרת הייעוץ: להפוך את הרעיון שלכם למשחק מעולה!

יעוץ לפיתוח משחקים

הרצאות להורים ולאנשי חינוך

אחת הפנטזיות של רוב ההורים היא להנות מזמן משמעותי עם הילדים, זמן איכות. בפועל, קיים פער גדול בין הפנטזיה למציאות, בדרך כלל על רקע התנגשות הרצונות של ההורה והראיה שלו לגבי איך משחק אמור להיראות לעומת הרצונות וראית עולמו של הילד. מטרתן של ההרצאות והסדנאות היא ליצור גשר בין העולמות.

הדרכת הורים וטיפול פרטני

נסו לדמיין את הילדים שלכם בעוד 20 שנה, יושבים בדייט ומספרים על הבית שבו גדלו, על החוויות שהיו בו ועל התחושות שליוו אותם. מה הם יספרו? האם הסיפור שהם יספרו הוא זה שהייתם רוצים עבורם? הסיפור הזה קורה עכשיו והוא אף פעם לא יהיה מושלם אבל אם יש בו דברים שאתם רוצים שיסופרו אחרת, זה אפשרי.

דברו איתי

עדי לב-רן, דרך המשחק adi@gameway.co.il

נייד- 050-7315031

גאולים

אודות
"החינוך היעיל ביותר הוא לתת לילד לשחק בדברים נפלאים"- אפלטון. זה האני מאמין שלי, ילדים משחקים. זאת המהות שלהם וזה הכלי שלהם. דרך משחק הם מתחברים עם ילדים ומבוגרים, לומדים על עצמם ועל סביבתם, מתפתחים רגשית וקוגניטיבית. 
קרא עוד >> 

עיצוב גרפי meytalx.com

עדי לברן, דרך המשחק  |  050-7315031  |  adi.levran@gmail.com גאולים